Ste pripravljeni na nov karierni izziv ?

ZAPOSLITEV
Pridružite se našemu timu
Smo tim izkušenih, zagnanih in strokovno usposobljenih ljudi, združenih v mednarodno tehnološko, okolju prijazno podjetje, z lastnim razvojem in proizvodnjo. V podjetju se zavedamo, da je uspeh podjetja skupno delo zaposlenih, vodstva podjetja in njegovih lastnikov. Cenimo menja, odgovornost in ideje sodelavcev na skupni poti za doseganja ciljev podjetja. Spoštujemo in vzpodbujamo osebni razvoj, kreativnost in samoiniciativnost.

Za svoja prizadevanja na področju zaposlovanja smo prejeli podjetniško priznanje za naj Podravskega zaposlovalca leta 2017.

Opis delovnega mesta
  • vaša naloga bo izvajanje servisov, zagon naprav ogrevalne tehnike,
  • testiranj izdelkov v naši testni kotlovnici,
  • tehnična podpora kupcem in prodajnemu osebju,
  • priprava poročil po opravljenem delu.
Ponujamo:
  • kreativno in dinamično delo,
  • sproščeno vendar profesionalno delovno okolje,
  • mentorstvo v uvajalnem obdobju,
  • možnost stalnega strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja,
  • stimulativno nagrajevanje.
Od kandidata pričakujemo:
  • najmanj srednješolsko izobrazbo (elektro ali strojne smeri),
  • osnovno poznavanje izdelkov iz področja ogrevanja in aplikacij s področja HVAC,
  • motiviranost in ciljno usmerjenost,
  • samostojnost in odgovornost,
  • prednost predstavlja aktivno znanje vsaj enega izmed tujih jezikov.
Kako primerjati toplotne črpalke

Postanitite del našega tima

  1. KORAK: Objava prostega delovnega mesta.
  2. KORAK: Prijava na objavo, pisno ali preko spletne strani.
  3. KORAK: Pregled in selekcija prejetih prijav.
  4. KORAK: Vabilo na razgovor.
  5. KORAK: Spoznavni razgovor.
  6. KORAK: Predložitev dokazil o izpolnjevanju pogojev.
  7. KORAK: Poglobljeni razgovor.
  8. KORAK: Obvestilo izbranemu kandidatu za zaposlitev.
  9. KORAK: Predlog pogodbe o zaposlitvi.
  10. KORAK: Napotitev na zdravniški pregled.
  11. KORAK: Dobrodošli med nami!

Za vaša dodatna vprašanja

Zanima me:
Ime:
Priimek:
Ulica in hišna številka:
Kraj:
Telefon:
E-naslov:
Dovoljene datoteke: pdf, xls, doc, jpg

Close Menu

Table of Content

Zakaj Je Pomembno Pravilno Dimenzioniranje Toplotne črpalke

Skupaj do rešitev

Potrebujete ogrevalni sistem,  nasvet, iščete storitev ali bi radi zvedeli kaj več? Ne odlašajte pišite nam.