Ste pripravljeni na nov karierni izziv ?

Zaposlitev
Pridružite se našemu timu

Smo tim izkušenih, zagnanih in strokovno usposobljenih ljudi, združenih v mednarodno tehnološko, okolju prijazno podjetje, z lastnim razvojem in proizvodnjo. V podjetju se zavedamo, da je uspeh podjetja skupno delo zaposlenih, vodstva podjetja in njegovih lastnikov. Cenimo menja, odgovornost in ideje sodelavcev na skupni poti za doseganja ciljev podjetja. Spoštujemo in vzpodbujamo osebni razvoj, kreativnost in samoiniciativnost.

Za sojo prizadevanja na področju zaposlovanja smo prejeli podjetniško priznanje za naj podravskega zaposlovalca v letu 2017.

Naloge in odgovornosti:
  • svetovanje, prodaja izdelkov in skrbništvo za stalne kupce,
  • polnjenje prodajnih polic in stojal,
  • skrb za čistočo in urejenost prodajnega in skladiščnega prostora,
  • opravljanje blagajniških del,
  • dajanje pobud za izboljšave,
  • ostale naloge v sklopu delovnega mesta.
Ponujamo:
  • kreativno in dinamično delo,
  • urejeno in stimulativno delovno okolje,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • stimulativno nagrajevanje.
Od kandidata pričakujemo:
  • najmanj V. stopnja strojne, elektro ali druge ustrezne smeri,
  • tehnično predznanje,
  • aktivno znanje nemškega ali katerega drugega svetovnega jezika je zaželeno,
  • imate odlično razvite komunikacijske veščine,
  • osebo pripravljeno prisluhniti potrebam strank,
  • prodajne in prezentacijske sposobnosti,
  • samoiniciativnost in dinamičnost,
  •  sposobnost dela v timu
  • ste organizirani, prijazni, vas veseli delo z ljudmi,
  • izpit B kategorije.
Opis delovnega mesta
  • evidentiranje poslovnih dogodkov v skladu s slovenskimi standardi,
  • izvajanje plačilnega prometa, skrb za saldakonte (usklajevanje, izterjava), pobotanje s strankami glede terjatev in obveznosti,
  • pomoč pri pripravi računovodski poročil druga računovodska dela v skladu z navodili vodje.
Ponujamo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo,
  • sproščeno vendar profesionalno delovno okolje, z možnostjo osebnega in strokovnega razvoja,
  • možnost stalnega strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • dopoldanski delovni čas
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri, 1-3 let delovnih izkušenj,
  • usposobljenost na področju računalniških orodij,
  • poznavanje računovodskih standardov in davčne zakonodaje,
  • motiviranost in ciljna usmerjenost.
  • vaša naloga bo izvajanje servisov, zagon naprav ogrevalne tehnike,
  • testiranj izdelkov v naši testni kotlovnici,
  • tehnična podpora kupcem in prodajnemu osebju,
  • priprava poročil po opravljenem delu.
Ponujamo:
  • sproščeno vendar profesionalno delovno okolje,
  • mentorstvo v uvajalnem obdobju,
  • najmanj srednješolsko izobrazbo (elektro ali strojne smeri),
  • osnovno poznavanje izdelkov iz področja ogrevanja in aplikacij s področja HVAC,
  • motiviranost in ciljno usmerjenost,
  • samostojnost in odgovornost,
  • prednost predstavlja aktivno znanje vsaj enega izmed tujih jezikov.
Kako primerjati toplotne črpalke
Postanitite del našega tima
  1. KORAK: Objava prostega delovnega mesta.
  2. KORAK: Prijava na objavo, pisno ali preko spletne strani.
  3. KORAK: Pregled in selekcija prejetih prijav.
  4. KORAK: Vabilo na razgovor.
  5. KORAK: Spoznavni razgovor.
  6. KORAK: Predložitev dokazil o izpolnjevanju pogojev.
  7. KORAK: Poglobljeni razgovor.
  8. KORAK: Obvestilo izbranemu kandidatu za zaposlitev.
  9. KORAK: Predlog pogodbe o zaposlitvi.
  10. KORAK: Napotitev na zdravniški pregled.
  11. KORAK: Dobrodošli med nami!
Za vaša dodatna vprašanja

Zanima me :

Ime:
Priimek:
Naslov:
Telefon:
E-naslov:

Close Menu